DOCHODOWE NISZE

MAKSYMALNIE UPROSZCZONY PROCES

Skup się na zyskach

Dochodowe Nisze to unikalny arkusz, z którym uwolnisz ogrom czasu i środków, które sprzedawcy print on demand poświęcają na research. Zamiast zajmować się danymi i liczbami, teraz możesz skupić się na tym, co przyjemne i kreatywne, czyli na projektowaniu nadruków i skalować biznes znacznie szybciej. Każdego tygodnia dostarczę Ci nowe nisze i słowa kluczowe dla Twoich produktów. 

Jakie korzyści otrzymam z subskrypcji Dochodowych Nisz?

Dochodowe Nisze to produkt, który maksymalnie upraszcza pracę w biznesie print on demand. Całą energię i uwagę możesz poświęcić na tworzenie nowych grafik. 
Raz w tygodniu otrzymasz porcję nowych nisz z wysokim potencjałem zarobkowym na platformy print on demand. 
Do każdej niszy otrzymasz dodatkowe, pomocnicze słowa kluczowe, by jeszcze mocniej zwiększyć widoczność Twoich produktów przed oczami klientów
Oszczędzisz sobie wiele godzin frustrującej pracy każdego miesiąca, oraz środków wydanych na drogie narzędzia do szukania nisz.
Będziesz mógł/mogła skupić się wyłącznie na tym, co każdy w tym biznesie lubi najbardziej, czyli na tworzeniu nadruków na Twoje produkty. 
Nisze, które udostępniam w arkuszu to zarówno nisze evergreen (całoroczne), jak i trendy, czy wydarzenia bieżące, dzięki czemu Twoje portfolio będzie zróżnicowane i zwiększysz swój zysk przez okrągły rok.
Research odbywa się przy pomocy płatnych narzędzi na Amazon, jednak nisze mogą sprawdzić się również na innych stronach PoD: Redbubble, Teepublic, czy Spreadhsirt.

Już ponad 150 nisz czeka na Ciebie!

W arkuszu znajdziesz bardzo konkretne, precyzyjne nisze, trafiające prosto w potrzeby rynku - nie są to ogólne tematy, jak np. "koty", czy "wędkarstwo". W moim procesie szukania nisz wchodzę znacznie głębiej, niż większość publikujących. To dlatego mam wyniki, gdy większość ich nie ma.  

Gwarancja stałej ceny

Nawet, gdy cena produktu wzrośnie, to nie dla Ciebie. 
W momencie rozpoczęcia subskrypcji, dostajesz gwarancję stałej ceny.

© Copyright: Brodaty Mercher:  Wszelkie prawa zastrzeżone.

Spaces are limited! Reserve your spot now

Enter your email to save your place on the webinar

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close