SPRZEDAŻ PLIKÓW CYFROWYCH NA ETSY

Jak sprzedawać na Etsy pliki cyfrowe?

Ten kurs odkryje przed Tobą sekrety skutecznego zarabiania na platformie Etsy dzięki sprzedaży plików cyfrowych.

Czym jest kurs Sprzedaż na Etsy?

Sprzedaż na Etsy to szkolenie online, które przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki niezbędne, aby zacząć zarabiać na tej platformie dzięki sprzedaży plików cyfrowych.

Wprowadzenie do Etsy

W tej części kursu Sprzedaż na Etsy dowiesz się wszystkiego na temat tej platformy i jak się na niej poruszać. 

Co można sprzedawać?

Dowiesz się skąd wiedzieć co sprzedawać na Etsy, jakie pliki cyfrowe będą najlepsze w Twoim przypadku.

Tworzenie sklepu

Marek przeprowadzi Cię bezbłędnie przez cały proces tworzenia sklepu na Etsy, otrzymasz też od niego bonus.

Badanie rynku

W tej części kursu zrozumiesz jak badać rynek (szukać niszy), poznasz sposoby i narzędzia, które pozwolą Ci zmaksymalizować przychód.

Tworzenie oferty

Jedna z najważniejszych części, które decydują o wysokości zarobków. Marek jako praktyk z sukcesami pokaże Ci jego sprawdzone sposoby. 

Komunikacja z klientem

Dowiesz się w jaki sposób efektywnie komunikować się ze swoimi klientami, aby obie strony transakcji były w pełni zadowolone.

Promocja sklepu

Otrzymasz niezbędną wiedzę z zakresu promocji Twoich produktów, dzięki czemu Twoja sprzedaż będzie regularnie wzrastać.

Ewidencja sprzedaży

Dostaniesz komplet informacji dotyczących kwestii podatkowych: zobaczysz jak ewidencjonować i rozliczać sprzedaż.

Grupa dla Kursantów

Zyskasz dostęp do zamkniętej grupy tylko dla Kursantów kursu Sprzedaż na Etsy. Otrzymasz tam pomoc i odpowiedzi na Twoje pytania.

TWÓRCA KURSU

Marek Szczepanowski

Grafik, sprzedawca Etsy

Marek zapozna Cię z platformą z perspektywy skutecznego sprzedawcy z sukcesami. Przekaże Ci swoją wiedzę, oraz sprawdzone strategie, dzięki którym regularnie powiększa swój dochód pasywny na Etsy. 
Nauczy Cię jak zrobić to samo. 

Masz wątpliwości? Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Czy ten produkt jest dla mnie odpowiedni?

Sprzedaż na Etsy to szkolenie dla każdej osoby, która posiada podstawowe umiejętności obsługi komputera i która chce tworzyć i sprzedawać własne produkty (różnego rodzaju pliki cyfrowe). Metody zarabiania przedstawione w tym kursie sprawdzą się przede wszystkim u osób kreatywnych i zdeterminowanych do regularnego tworzenia swoich produktów.

Czy Sprzedaż na Etsy to kurs dla początkujących?

Tak. Sprzedaż na Etsy to szkolenie całkowicie dopasowane do osób, które nie posiadają doświadczenia w tworzeniu i sprzedaży swoich produktów. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia, żeby po tym kursie rozpocząć tworzenie i sprzedaż własnych produktów. 

Oczywiście musisz ze swojej strony włożyć dużo pracy, systematyczności oraz kreatywności, jeżeli chcesz tworzyć produkty i osiągnąć sukces - taki jest cel kursu. Pamiętaj też, że żaden kurs nie gwarantuje Ci sukcesu. W kursie Sprzedaż na Etsy otrzymasz bardzo konkretną wiedzę, która pokaże Ci krok po kroku jak wydawać produkty w formie plików cyfrowych. Znajdziesz tutaj prawdziwe, zdobywane w praktyce doświadczenie, które Marka (twórcę kursu) doprowadziło do regularnego zarobku. Jest to prawdziwa wiedza, która pomoże Ci bardzo znacząco zwiększyć szansę na sukces plików cyfrowych na Etsy. Pamiętaj też, że sukces wymaga ciężkiej pracy oraz poświęcenia swojego czasu. Jeżeli rozumiesz, że tworzenie dowolnego biznesu jest trudne, oraz jesteś w stanie pracować ciężko to jest to produkt dla Ciebie. Jeżeli jednak szukasz kursu, który obieca Ci szybkie miliony - takie kursy również znajdziesz w sieci i zapłacisz za nie kilka tysięcy złotych - nie muszę Ci chyba mówić kto na takiej transakcji zarobi najwięcej.

Po jakim czasie zacznę zarabiać?

Liczą się efektywne działania, a nie ilość poświęconego czasu. Pracując systematycznie i regularnie jesteś w stanie w przeciągu miesiąca zarabiać pierwsze pieniądze i osiągać pierwsze sukcesy. Pamiętaj, że publikacja plików cyfrowych na Etsy to biznes jak każdy inny. Dostajesz ode mnie dużą przewagę w postaci realnej i przetestowanej wiedzy. Sprzedajesz za granicą na najbogatszych rynkach. Musisz jednak traktować to jak prawdziwy biznes, poświęcać mu dużo czasu oraz myśleć długoterminowo. Pamiętaj, że każdy biznes wymaga dyscypliny i efekty pracy oraz sukces przychodzą z czasem.

Czy muszę znać język angielski?

Jeżeli znasz angielski, będzie to dodatkowy plus, jednak jego znajomość nie jest konieczna. Po pierwsze, większość pracy będziemy wykonywać w panelu, który jest w języku polskim. Część pracy będzie wymagać od nas użycia angielskiego, jednak kurs pokazuje w jaki sposób działać, by nie stanowiło to dosłownie żadnej bariery nawet dla osób, które nie znają tego języka zupełnie. 

Czy muszę mieć firmę, aby zarabiać na Etsy sprzedając pliki cyfrowe?

Dopóki Twój miesięczny przychód nie przekroczy pewnego pułapu (na chwilę pisania tej odpowiedzi wynosi on 2700 zł miesięcznie), będziesz rozliczać się na zasadach tzw. działalności nierejestrowanej (kurs pokazuje jak dokładnie wygląda prowadzenie ewidencji sprzedaży). Kiedy przekroczymy tę kwotę, należy zarejestrować działalność gospodarczą. 

Gdzie moje produkty będą sprzedawane?

Na całym świecie! Głównie na największych rynkach świata, takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, czy Włochy, ale nie tylko. Nie musisz znać języków tych państw, żeby sprzedawać z sukcesami na całym świecie. 

Czy sprzedaż plików cyfrowych na Etsy to druk na żądanie (print on demand), tak jak w przypadku np. Amazon Merch on Demand?

Nie. Tutaj również zarabiamy tworząc pliki cyfrowe, jednak ich wachlarz jest znacznie szerszy, niż tylko pliki graficzne. Nie zostają one drukowane przez Etsy, klient kupuje od nas plik. Na Etsy można zarabiać w formule print on demand, jednak (niestety) prowadzenie takiego biznesu w Polsce jest bardzo skomplikowane podatkowo. Kurs Sprzedaż na Etsy uczy sprzedaży plików cyfrowych, nie artykułów drukowanych na żądanie. 

Dlaczego tworzysz kurs, tworząc sobie konkurencję, zamiast zachować tę wiedzę dla siebie?

Tworzenie kursów i dzielenie się wiedzą daje ogromną satysfakcję, ponieważ zarabia się na tworzeniu wartościowych treści, które pomagają innym, co sprawia, że obie strony są w tej sytuacji wygranymi. 
Istnieje nieograniczona ilość nisz, pomysłów, styli i tematów, na które można tworzyć pliki cyfrowe, a to sprawia, że niemal niemożliwe jest, żebyśmy stali się dla siebie konkurencją. 

Czy konkurencja na Etsy jest duża?

Konkurencja na Etsy jest duża, jak w każdym miejscu, gdzie do zgarnięcia są duże pieniądze. Etsy jest olbrzymim rynkiem i cały czas się rozrasta. Każdy kto jest w stanie pracować systematycznie może dobrze zarabiać i osiągnąć sukces na tej platformie. 

Czy poza ceną kursu muszę inwestować w dodatkowe narzędzia?

Nie. Kurs pokazuje wyłącznie narzędzia, z których można korzystać w ich bezpłatnych wersjach.

Czy płatność za kurs Sprzedaż na Etsy jest bezpieczna?

Platforma kursowa obsługiwana jest przez bezpieczne automatyczne płatności Tpay, dlatego Twoja płatność jest całkowicie bezpieczna. Dodatkowo, sam kurs jest stworzony na platformie Publigo (dawniej WP Idea), która gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę. 

Jak otrzymam dostęp do kursu?

Login i hasło do platformy kursowej otrzymasz automatycznie na maila, od razu po dokonaniu płatności. 

Czy mogę zapłacić poprzez PayPal?

Tak - operator płatności w moim sklepie (Tpay) obsługuje wszystkie możliwe formy płatności łącznie z PayPal i innymi portfelami elektronicznymi.

Czy mogę zapłacić kartą płatniczą?

Tak - jest to jedna z wielu opcji płatności.

Mogę dostać fakturę VAT za zakup kursu?

Tak - przy składaniu zamówienia zaznacz, że chcesz dostać fakturę i wypełnij swoje dane. Faktura zostanie wysłana automatycznie na Twój adres email.

Czy mogę kupić kurs Sprzedaż na Etsy na raty?

Tak. Podczas płatności za produkt możesz skorzystać z płatności odroczonych Twisto, lub z opcji "Raty Pekao".

Czy dostanę wsparcie po zakupie kursu?

Oczywiście, że tak. W razie problemów technicznych związanych z zakupem otrzymasz ode mnie niezbędne wsparcie. W przypadku pytań związanych z treścią kursów, otrzymasz dostęp do specjalnej grupy facebookowej, wyłącznie dla kursantów. 

Problemy techniczne związane z zakupem kursu, płatnościami i dostępem do platformy - napisz maila na mateusz@brodatymercher.pl

Kwestie związane z kursami, sugestie i pytania - zadaj pytanie w zamkniętej grupie na Facebooku dla osób, które zakupiły kurs Sprzedaż na Etsy. Marek (twórca kursu), oraz inni kursanci służą tam pomocą. 

497 zł 397 zł

Kompleksowe szkolenie od A do Z
Nieograniczony dostęp
Płacisz raz, korzystasz ile zechcesz
Grupa wsparcia dla Kursantów
Droga do własnego biznesu online

Copyright © Brodaty Mercher. Wszelkie prawa zastrzeżone.