Brodaty Mercher Kursy

Poniżej znajdziesz listę moich kursów, z którymi nauczysz się na różne sposoby tworzyć i pomnażać dochód online.  Sprawdzone i gotowe do wdrożenia strategie, które testowałem przez lata: kilka kliknięć dzieli Cię od zostania ekspertem. 


Akademia Print on Demand

Akademia Print On Demand
NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

Dawny Kurs Mercha to teraz Akademia Print On Demand, czyli aż cztery kursy w cenie jednego: jest to produkt, w którym od podstaw i z moją pomocą wejdziesz w świat biznesu online z ekspercką wiedzą. 


Pakiet Pełna Moc

Pakiet "Pełna Moc"
W PAKIECIE OSZCZĘDZASZ!

Pakiet Pełna Moc czyli ekspercka wiedza z zakresu biznesu Print on Demand + turbo doładowanie w postaci rozmaitych narzędzi Sztucznej Inteligencji to recepta na finansowy wzrost i spokojne jutro.


Dochodowe Nisze

Dochodowe Nisze

Zapomnij o szukaniu niszy i wydawaniu pieniędzy na drogie narzędzia do researchu: z tym produktem co tydzień otrzymasz nowe nisze z dużym potencjałem, niską konkurencją i bonusowymi słowami kluczowymi.


Kurs Redbubble

Kurs Redbubble

Sprzedawaj grafiki na wszystkim! Od naklejek i ubrań, aż po wystrój domu i akcesoria. Własny sklep w 60 minut, bez wkładu własnego i bez zakładania firmy.


Kurs Canva

Kurs Canva

Dzięki Kursowi Canva dowiesz się od podstaw jak korzystać z tego potężnego narzędzia graficznego: nauczę Cię projektować m.in. wizytówki, okładki książek, czy nadruki na T-shirty.


Kurs AI

Kurs AI

Kurs AI to produkt dla tych, którzy chcą mieć technologię po swojej stronie. Zamiast bać się, że AI pozbawi Cię pracy, poznaj ją i generuj dzięki niej stabilny dochód i buduj spokojne jutro. (Możliwość zakupu w pakiecie z Akademią - informacje na stronie kursu poniżej). 


Kurs Sprzedaż na Etsy

Sprzedaż na Etsy

Kurs Sprzedaż na Etsy to szkolenie online, z którym dowiesz się jak przekształcić swoją pasję w zysk za pomocą sprzedaży plików cyfrowych na największych, światowych rynkach.


Konsultacja Brodaty Mercher

Konsultacja indywidualna 50 min.

Podczas konsultacji pomogę Ci zwiększyć sprzedaż, nauczę tworzyć lepsze produkty, wskażę błędy w dotychczasowych produktach/sklepach i nakieruję Cię na właściwe, skuteczne tory.


Audyt Sklepu Brodaty Mercher

Audyt Twojego sklepu

W ramach audytu sprawdzę wszystkie, podstawowe elementy Twojego sklepu print on demand, wskażę Ci błędy, powiem co i w jaki sposób musisz poprawić, by Twoja sprzedaż rosła. 

Strona Sprzedażowa Kursu Online

©Brodaty Mercher: Mateusz Bober. Wszystkie prawa zastrzeżone.