Cześć! Nazywam się Mateusz Bober.

Zajmuję się edukacją i pomaganiem ludziom.
Moją misją jest popularyzacja informacji o tym, jak budować swoje własne, pierwsze biznesy, dzieląc się wiedzą za pomocą bloga, książek, czy youtube’owego kanału Brodaty Mercher.

Mateusz Bober – Brodaty Mercher

Pokazuję, że biznes wcale nie musi być trudny, uciążliwy, czy ryzykowny – może być dobrą zabawą, która wcale nie wymaga kapitału na start, czy zakładania firmy.

Jestem autorem kursów online, oraz książki Amazon Merch od podstaw.

Amazon Merch od podstaw

Uczę jak zarabiać na sposoby, które mnie samego uwolniły od pracy etatowej i odmieniły moje życie na lepsze – oczywiście, są to wciąż aktywne dla mnie źródła dochodów.

Projekt Brodaty Mercher powstał, gdyż dzielenie się wartościową wiedzą daje mi ogrom satysfakcji.

Rzeczami, które najbardziej kręcą mnie w życiu są: muzyka (zazwyczaj ciężka, ale nie tylko), sport (boks, siłownia, dawniej piłka nożna), oraz biznes online, na czele z zarabianiem w formie print on demand, czyli druku na żądanie i głównie o tym traktuje mój blog.

Jak to się zaczęło?

Od 2019 roku sprzedaję na Amazon Merch on Demand (wtedy nazywał się jeszcze Merch by Amazon), Amazon KDP, czy Redbubble, co stało się dla mnie niesamowitą przygodą i wielką pasją.
Zabawnym jest fakt, że trafiłem na tę formę biznesu, chcąc tylko dorobić sobie po godzinach pracy etatowej, jednak już po roku moje zarobki z Amazona przewyższyły te z pracy etatowej.
Odkrycie tego biznesu i fakt, że nie wymaga on żadnych inwestycji, na które w 2019 nie było mnie nawet stać, dosłownie odmieniło moje życie. Równie wielką pasją, co samo publikowanie i sprzedaż koszulek na Amazon Merch, stało się edukowanie innych w temacie Mercha i innych form zarabiania w internecie.

Nie zawsze jednak było lekko i przyjemnie, była to długa nauka na błędach. Zdecydowanie nie miałem startu z górki, zaczynałem od zera (a w zasadzie od wieloletniego życia pod kreską).
Jeśli masz ochotę przeczytać więcej (znacznie więcej) o mojej wyboistej drodze od stanów depresyjnych i „imprezowego trybu życia” do dochodowego biznesu i odejścia z pracy na etacie, zobacz ten wpis – nigdy i nigdzie nie dzieliłem się taką ilością prywaty (usłyszysz nawet jak śpiewam!).

Moja misja!


Na moim blogu, oraz na moim kanale Youtube znajdziesz całe mnóstwo wiedzy, która pozwoli Ci wystartować z przygodą z biznesem online na Amazon Merch, czy Redbubble, a z czasem stworzyć prawdziwe imperium i dochód pasywny, który zarabia na Ciebie w czasie, kiedy śpisz – dosłownie – wynika to z różnicy czasu między Polską, a Stanami.

Fakt, że mogę pomóc ludziom odmienić ich sytuację finansową, czy naprowadzić ich na sposób zarabiania, o którym, być może, nigdy wcześniej nie słyszeli daje mi wielką satysfakcję. Sam byłem w tym miejscu i sam nie do końca wierzyłem, że to możliwe, jednak podjęcie działania pomimo niepewności pozwoliło mi na własne oczy obserwować zmiany zachodzące w moim życiu i w moim nastawieniu do niego. Dzisiaj wiem, że możemy znacznie więcej, niż nam się wydaje.


Co poza Merchem?


Poza Amazon Merch, publikuję i sprzedaję również na Amazon KDP, Redbubble, Spring (dawniej Teespring), czy Teepublic. Wszystkie te platformy działają w bardzo podobny sposób i wszystkie z nich będę omawiać w moich wpisach i filmach, żeby pomóc Ci wystartować z gotową pigułką wiedzy, którą ja codziennie przez lata zdobywałem z różnych źródeł, weryfikowałem, testowałem i odrzucałem to, co się nie sprawdzało.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży przez pasjonujący świat biznesu w internecie.

Zacznij od podstaw, czyli od bezpłatnego ebooka, w którym uczę jak wystartować w merchowym świecie. Odbierz swój egzemplarz TUTAJ.

Pobierz bezpłatny ebook o Amazon Merch

Jeśli masz do mnie pytania, skorzystaj z zakładki KONTAKT, a ja chętnie z Tobą porozmawiam.
Życzę Ci pięknego dnia!