Oto lista sprawdzonych i zalecanych przeze mnie narzędzi, programów i wtyczek (darmowych i płatnych), które niesamowicie ułatwiają pracę na Amazon Merch i innych platformach print on demand:

Merch Dominator

Jeżeli szukasz sposobu, aby mieć w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz w swojej przygodzie w biznesie print on demand, Merch Dominator będzie właściwym miejscem. To narzędzie właściwie znosi konieczność używania innych oprogramowań do szukania niszy, słów kluczowych, podążania za trendami, a nawet projektowanie grafik. Nie masz pomysłu na nisze, lub ciekawe teksty na koszulki i inne produkty? Merch Dominator zawiera też sztuczną inteligencję, która dosłownie będzie je dla Ciebie wymyślać bez końca!
Zacznij biznes z Merch Dominatorem klikając TUTAJ.

Dochodowe Nisze (nowość!)

Nie masz czasu, lub chęci, aby spędzać codziennie sporo czasu na szukaniu nowych nisz dla Twoich produktów i wolisz skupić się na tym, co przyjemne, czyli na tworzeniu nadruków na ubrania? Ja zajmę się cała resztą za Ciebie. Uwolnij swój czas i skup się na zyskach, odbierając dostęp do Dochodowych Nisz TUTAJ.

Creative Fabrica

Creative Fabrica to prawdziwa skarbnica gotowych grafik, czcionek i wszystkiego, co potrzebne nam, aby tworzyć piękne i profesjonalnie wyglądające wzory na nasze produkty.

Korzystając z linka TUTAJ możesz wypróbować Creative Fabrica za darmo, a później skorzystać ze specjalnej oferty, dzięki której sporo zaoszczędzisz.

Canva

Canva to niezwykle prosty edytor graficzny, który jest idealny na start przygody z tworzeniem grafik na koszulki, choć nie tylko na start, ja nadal korzystam właśnie z niego.
Kliknij TUTAJ aby przejść do canva.com.

Midjourney

Midjourney to sztuczna inteligencja, dzięki której z łatwością stworzymy niesamowite i profesjonalne projekty na nasze produkty w kilkadziesiąt sekund.
Wypróbuj Midjourney TUTAJ

Chat GPT

Chat GPT to kolejne narzędzie bazujące na sztucznej inteligencji, które możemy dosłownie poprosić na przykład o: zabawne frazy na T-shirty, pomysły na nisze, wybór słów kluczowych, tworzenie tytułów i opisów, oraz tłumaczenie dowolnego tekstu na dowolny język.
Wypróbuj Chat GPT TUTAJ

Tshirtfella

Tutaj możesz zamówić własne grafiki na koszulki, korzystając z gotowych, stworzonych już wcześniej projektów, albo możesz kupić grafikę na zamówienie, według Twoich wytycznych. Wszystko w pełni bezpiecznie i na Twoją wyłączność. Jest to ekipa prawdopodobnie najlepszych grafików i designerów w całym tym biznesie.
Sprawdź Tshirtfella TUTAJ

Trade Merch

Jeśli chcesz mieć pewność, że fraza, lub zdanie, którego używasz nie jest zastrzeżona i możesz użyć jej bezpiecznie, sprawdź to na najbardziej wiarygodnej, przyjaznej w obsłudze i intuicyjnej stronie, czyli Trade Merch. Bezpieczeństwo konta Merch by Amazon i KDP to absolutna podstawa, nie bagatelizuj tego tematu i ciesz się przez całe lata dochodem pasywnym, korzystając z Trade Merch, do którego możesz przejść TUTAJ.

LetyShops

Jeśli chcesz mocno zaoszczędzić na takich produktach jak choćby Canva w wersji rozszerzonej (Canva Pro), koniecznie zainstaluj sobie rozszerzenie do przeglądark LetyShops, które działa jako tzw. cashback, czyli sprawia, że część wydanych przez Ciebie pieniędzy wraca na Twoje konto!
Co ważne, LetyShops działa również na wszystkich popularnych serwisach zakupowych, typu Allegro, oraz wielu sklepach odzieżowych, elektronicznych, a nawet pozwala zaoszczędzić na transakcjach u operatorów komórkowych i wielu, wielu innych wydatkach.
Przejdź do LetyShops TUTAJ.

GIMP

Jeżeli chcesz w pełni darmowo prowadzić swój biznes print on demand, GIMP może być narzędziem idealnym dla Ciebie: jest to w pełni darmowy edytor graficzny, posiadający naprawdę zaawansowane funkcje. Możesz również korzystać z niego w połączeniu z darmową Canvą, która nie oferuje eksportu naszych wzorów z transparentnym (wyciętym) tłem. Możemy wówczas wyeksportować nasz projekt z tłem w darmowej Canvie (najlepiej jako Druk PDF), a nastepnie otworzyć go w GIMPie, w którym możemy bardzo łatwo zaznaczyć dany obszar, lub kolor i pozbyć się go klikając delete. Kilka kliknięć więcej, ale pozwala cieszyć się całkowicie darmowym procesem tworzenia profesjonalnej grafiki.
Pobierz darmowy edytor graficzny GIMP TUTAJ.

Merch Informer

Merch Informer to potężna broń w arsenale merchera. Jest to wielofunkcyjne narzędzie, pozwalające na bardzo skrupulatne przeszukiwanie Amazona pod kątem znajdowania inspiracji i pomysłów na produkty i nisze, w których warto tworzyć i sprzedawać, aby zwiększać nasze szanse na częste sprzedaże naszych koszulek. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a korzyści mnóstwo. Merch Informer dostarcza nam też gotowe słowa kluczowe, które możemy użyć tworząc tytuły i opisy naszych koszulek, aby zwiększyć ich widoczność dla klientów. Posiada on również własny kreator grafik na produkty, narzędzie do sprawdzania konkurencji, czy do sprawdzania trademarków (zastrzeżonych znaków towarowych).
Przekonaj się na własne oczy TUTAJ

Productor

Productor to kolejne rozszerzenie do przeglądarki Chrome, którego nie sposób przecenić.
Jest to narzędzie, które bardzo ułatwi nam zarządzanie i edycję naszych produktów, a także sam proces publikacji naszych produktów. Daje on dostęp do ogromnych zasobów statystyk dotyczących naszych sprzedaży, łatwego eksportu danych naszych produktów, pomaga tworzyć szablony ustawień (np. wybranych kolorów, rynków, cen, produktów itp), z których możemy korzystać przyszłości, co oszczędza mnóstwo czasu.
Jest on także w stanie nakładać efekty przetarć (Vintagify) na nasze wzory, a nawet przy pomocy dosłownie dwóch kliknięć zmieniać ich wymiary tak, aby pasowały na inne produkty.
Sugeruje nam on również propnowane słowa kluczowe, które mogą nadać się do naszych tytułów i opisów.
Niezwykłe ułatwienie i oszczędność czasu. Zainstaluj Productora TUTAJ.

Helium 10

Jest to najpotężniejsze narzędzie dla amazonowych sprzedawców, nie tylko na Amazon Merch, czy KDP: prawdopodobnie korzystają z niego wszyscy sprzedawcy FBA (Fulfilled By Amazon), czyli osoby sprzedające produkty fizyczne.
Rozumieją oni, że kiedy inwestują duże kwoty w swój towar, nie mogą pozwolić sobie na działanie po omacku, dlatego Helium 10 jest najlepszym wyborem również dla nich.
Jedynym, choć niestety sporym minusem jest cena. Ale spokojnie, coś poradzimy!
Najważniejszym, z perspektywy sprzedawcy, narzędziem wewnątrz Helium 10 jest CEREBRO.
Pozwala ono na dogłębną analizę jednego, lub wielu produktów naraz, pokazując nam bardzo szczegółowe dane na temat tego, jakie frazy wpisują klienci w wyszukiwarkę Amazona, którzy najczęściej kupują analizowany przez nas produkt. Możemy filtrować wyniki na bardzo wiele sposobów, np. po ilości wyszukiwań danej frazy, po ilości konkurencji itp.
W skrócie: Cerebro daje nam gotowe słowa kluczowe, których możemy użyć tworząc nasze produkty!
Oczywiście musimy sprawdzć dane frazy pod kątem bezpieczeństwa: znaków towarowych, praw autorskich itd.

Istnieją dwa sposoby, na które możemy korzystać z Cerebro:
1. Wykupując pełną subskrypcję Helium 10 (koszt: $97 miesięcznie)
2. Wykupując tzw. plan „A La Carte”, który daje nam pełny dostęp tylko do Cerebro, bez pozostałych narzędzi Helium 10 (koszt: $37 miesięcznie)
Dowiedz się więcej o Helium 10 TUTAJ.

Keyword Tool Dominator

Jeżeli Helium 10 jest dla Ciebie opcją zbyt drogą – nie łam się!
Z pomocą przychodzi Ci Keyword Tool Dominator i jego narzędzie o nazwie Amazon Keyword Tool.
Keyword Tool Dominator to narzędzie działające w sposób podobny do Helium 10, które jednak daje nam możliwośc skorzystania z dwóch darmowych wyszukiwań dziennie!
Ponadto, jeżeli dwa wyszukiwania to dla Ciebie za mało, możesz wykupić dożywotni dostęp do nieograniczonych wyszukiwań za $47 (płacisz raz, korzystasz na zawsze!).
Dowiedz się więcej o Keyword Tool Dominator TUTAJ.

Akademia Print on Demand (dawny „Kurs Mercha”)

Tej pozycji nie mogło tutaj zabraknąć.
Jeżeli szukasz produktu, który przeprowadzi Cię od A do Z przez cały proces od rejestracji na Amazon Merch, przez wysłanie zgłoszenia (proces aplikacji), instalację pomocnych wtyczek, szukanie niszy, tworzenie grafiki na koszulki, publikację pierwszych produktów, oraz darmowe sposoby na ich promowanie, stworzona przeze mnie Akademia Print on Demand jest tym, czego potrzebujesz. Zobacz moje wyniki sprzedaży, opinie kursantów, oraz dokładny spis treści TUTAJ.

Akademia Print on Demand to nie tylko Kurs Amazon Merch!


W jej skład wchodzą jeszcze trzy inne kursy (Kurs Redbubble, Kurs Canvy i mini-kurs Teepublic).
Inwestując w Akademię, dostajesz cztery gotowe możliwości na zarabianie w internecie, które wspaniale się uzupełniają. Jest to więc stabilny, biznesowy stół z czterema „nogami”.
Dołącz do Akademii Print on Demand TUTAJ.

Kurs Redbubble

Jeżeli marzysz, by stworzyć własny, w pełni darmowy sklep internetowy, w dodatku łatwo i w ciągu dosłownie 60 minut, ten produkt jest dla Ciebie. Kurs Redbubble nauczy Cię jak zarabiać z domu na sprzedaży ubrań, naklejek, kubków, oraz niezliczonych akcesoriów, a nawet produktów dla zwierzaków, czy elementów wystroju wnętrz – a to wszystko drukowane na żądanie!
Zajrzyj na stronę kursu TUTAJ

Kurs AI

Jeżeli chcesz poznać tajniki sztucznej inteligencji i zarabiania w internecie z jej pomocą, ten kurs wprowadzi Cię w ten świat za rękę.
Nauczę Cię w nim sposobów, na jakie sam, każdego dnia, korzysta z dobrodziejstw technologii, by generować zyski nie tylko w biznesie koszulkowym, ale też na wiele innych sposobów. Co więcej, Kurs AI możesz kupić w niezwykle koszystnym Pakiecie Pełna Moc, w którym znajduje się również moja Akademia Print on Demand!
Zobacz więcej informacji TUTAJ

Polecany przeze mnie kurs Amazona KDP

Jeśli czytałeś(-aś) mój wpis „Jak się dostać na Merch by Amazon” na pewno wiesz już, co warto robić w trakcie oczekiwania na rozpatrzenie przez Amazon naszego zgłoszenia. Jedną z najlepszych praktyk jest nauka sprzedaży na Amazonie w bardzo podobny i równie dochodowy co Merch sposób, czyli sprzedaż na Amazon KDP, jest to platforma, na której podobnie jak na Amazon Merch, tworzymy nasze produkty drukowane na żądanie, z tym, że zamiast koszulek, tutaj tworzymy produkty książkowe: np. puste zeszyty, kalendarze, planery, z czasem również bardziej zaawansowane produkty jak kolorowanki, łamigłówki, a może nawet własną książkę? Amazon KDP charakteryzuje się tym, że możemy zacząć publikować „z marszu” – nie musimy wysyłać zgłoszenia.
Dlatego bardzo polecam kurs Produkt24 stworzony przez Tomka z Od Kelnera Do Milionera, który pokazuje jak w ciągu 24 godzin wydać swój pierwszy produkt na Amazon KDP.
Sam przerobiłem dokładnie ten sam kurs, to on pozwolił mi zdobyć pierwsze sprzedaże na Amazonie w czasie, gdy jeszcze czekałem na odpowiedź zwrotną od Mercha.
Zobacz kurs Produkt 24 TUTAJ.

Bezpłatny webinar (nagranie) + prezent dla uczestników

Jest to najlepszy pierwszy krok w stronę zarabiania w domowym zaciszu, zwłaszcza, jeśli jest to dla Ciebie temat zupełnie nowy i czujesz się jeszcze nieco w tym wszystkim zagubiony(-a).
Zarezerwuj sobie godzinę, przygotuj coś do notowania i zdobywaj wiedzę biznesową.
Obejrzyj webinar TUTAJ.