Jeżeli jesteś grafikiem, aspirujesz do bycia nim, zarabiasz na projektowaniu, lub po prostu bawisz się grafiką, koniecznie musisz poznać możliwości, jakie daje Creative Fabrica.
Otrzymasz też ode mnie specjalny, zniżkowy promo code.

Kiedy poznasz to miejsce, nic nie będzie już takie jak wcześniej.

Co to jest Creative Fabrica?

Creative Fabrica jest wielkim, graficznym marketplacem, gdzie każdego dnia tysiące grafików wystawia na sprzedaż za niewielkie sumy swoje projekty, rysunki, ilustracje, obrazy, zdjęcia, czcionki i wiele innych.

Jeśli chcesz znać moją opinię: jest to najlepszy tego typu serwis, jaki znam, korzystam z niego od przeszło dwóch lat i jest to jedna z moich największych dźwigni biznesowych.

Zaryzykuję stwierdzenie, że czegokolwiek związanego z grafiką szukasz, ktoś już dodał to w Creative Fabrica, dzięki czemu nie musisz np. zatrudniać grafika, szukać freelancera, zlecać komukolwiek stworzenia dokładnie tego, czego Ci trzeba, bo możesz samodzielnie stworzyć to przy pomocy prawie sześciu milionów grafik i ponad stu tysięcy czcionek, która są tam dostępne. Ta liczba codziennie się powiększa.

Jak działa Creative Fabrica?

Tutaj przechodzimy do najlepszej części.
Na szczęście nie jest tak, że za każdy pobrany plik musimy płacić!
W Creative Fabrica opłacamy miesięczny abonament (w tym wpisie powiem Ci jak możesz zaoszczędzić na tym mnóstwo pieniędzy). Płacąc abonament, w zależności od jego rodzaju, możemy pobierać bez żadnych ograniczeń wszystkie treści z Creative Fabrica! W teorii oznacza to, że możesz pobrać sobie prawie sześć milionów grafik, a wielu z nich możesz użyć do celów komercyjnych (można je łatwo wyfiltrować), by na nich zarobić.

Jak zarabiać dzięki Creative Fabrica?

Jeśli ciekawi Cię w jaki sposób ja zarabiam każdego dnia z pomocą tej nieocenionej strony, spieszę z odpowiedzią.

Być może kojarzysz już mojego bloga, czy kanału YouTube. Jeśli tak, wiesz, że zajmuję się sprzedażą produktów drukowanych na żądanie na takich serwisach jak Amazon Merch on Demand, Redbubble, Teepublic, czy Amazon KDP.

Jest to biznes, dzięki któremu nie musząc posiadać firmy, ani kapitału na start możesz ruszyć z biznesem na skalę światową, sprzedając „wirtualne” T-shirty, naklejki, czy wiele innych artykułów – możesz nauczyć się tego w moim całkowicie Darmowym Kursie Domowego Biznesu – kliknij TUTAJ by otrzymać do niego dostęp.

Darmowy Kurs Domowego Biznesu

Nie przesadzę, jeśli powiem, że około 70-80% moich produktów (a mam ich na samym Amazonie przeszło 50 tysięcy), zostało stworzone z użyciem grafik i czcionek z Creative Fabrica.

Gdybym musiał płacić za każdą z tych grafik i czcionek z osobna, wydałbym niezliczone ilości pieniędzy. Na szczęście, dzięki subskrypcji (abonamentowi) tak nie było!

Jak stworzyć własny T-shirt w kilka minut dzięki Creative Fabrica?

Wybrałem trzy, widoczne poniżej pliki, które pobrałem z Creative Fabrica, by stworzyć przykładową grafikę na koszulkę (i nie tylko koszulkę) na Święto Dziękczynienia. Musisz wiedzieć, że tego typu święta w Stanach Zjednoczonych sprawiają, że Amerykanie wpadają w zakupowy szał i na potęgę kupują sobie prezenty, często właśnie w postaci T-shirtów. Oczywiście nie płaciłem dodatkowo za ich pobranie, odbyło się to w ramach mojej subskrypcji.


Widoczna paczka grafik z indykami + urocza czcionka + tzw. „retro sunset” w jesiennych kolorach jako tło dało w połączeniu ze sobą taki oto efekt:

Jest to grafika wykonana w programie Canva – jednym z najprostszych edytorów graficznych online, jakie znam (zarazem w moim ulubionym). Całość zajęła mi dosłownie kilka minut i możesz zobaczyć cały proces tworzenia tej grafiki na żywo w TYM FILMIE (przy okazji, będzie mi bardzo miło, jeśli zasubskrybujesz mój kanał YouTube, jeśli jest on dla Ciebie ciekawy i wartościowy).

Takiej grafiki możemy użyć zarówno na T-shirtach, jak i na ogromie innych artykułów drukowanych na żądanie, jak choćby na zeszytach na Amazon KDP, zobacz przykłady:


Oczywiście możesz używać Creative Fabrica do wielu różnych celów zarobkowych, edukacyjnych, czy rozrywkowych: tutaj pokazałem Ci wyłacznie te przykłady, z których ja sam korzystam.

Co więcej, znajdziesz tam również już gotowe do publikacji grafiki na T-shirty, czy tzw. „interiory”, czyli wnętrza do produktów na Amazon KDP, jak planery, kalendarze, czy książki kucharskie.

Jak wspomniałem wyżej, jest tam już chyba naprawdę wszystko.

Creative Fabrica: Promo Code

Mam dla Ciebie specjalny kod zniżkowy do Creative Fabrica, dzięki któremu:

1. Możesz wypróbować dostęp do wszystkich zasobów Creative Fabrica totalnie za darmo!
2. Możesz bez konsekwencji zrezygnować w dowolnym momencie, zero zobowiązań.
3. Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie swojej subskrypcji, za każdy kolejny miesiąc, zamiast 29$ zapłacisz 9$, czyli o 70% mniej, niż kosztowałoby Cię to bez mojego kodu zniżkowego!

Wystarczy, że przejdziesz na TĘ STRONĘ i klikniesz zielony przycisk „Try For Free”.

Jeśli masz do mnie pytania, zarówno dotyczące Creative Fabrica, jak i zarabiania w internecie, śmiało skorzystaj z zakładki KONTAKT i napisz do mnie np. na Instagramie, lub wyślij e-mail – z przyjemnością pomogę.

Zobacz wersję wideo tego wpisu tutaj:

Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.