Dzisiaj poznasz najlepszy pomysł na biznes online, którym możesz zarządzać w domu, w który nie musisz inwestować pieniędzy, nie też musisz posiadać firmy (niezależnie od wysokości dochodu!), wystarczy, że masz ukończone 18 lat i komputer z dostępem do Internetu.

Amazon Merch on Demand, czyli koszulkowy pomysł na biznes online.

Zdjęcie ze strony https://merch.amazon.com/

Czy wiesz, że możesz sprzedawać własne koszulki ze stworzonymi przez siebie grafikami, nie musząc ani posiadać tych koszulek, ani żadnych maszyn, które umieszczą na nich nadruki, nie musisz też być grafikiem!

Wiem, zdaję sobie sprawę, że brzmi to niewiarygodnie, ale takie są fakty:
Wszystko dzięki tak zwanemu drukowi na żądanie, czyli print on demand. Jak zatem działa ten bezpieczny i bezpłatny pomysł na biznes w domu?

Jak działa druk na żądanie?

 1. Tworzymy prostą grafikę, którą umieszczamy na „wirtualnym T-shircie” (tworzenie takiej grafiki jest prostsze, niż myślisz, ale o tym później)
 2. Publikujemy wirtualną koszulkę, która trafia na stronę Amazona, gdzie klienci mogą ją kupować – zazwyczaj nie mają pojęcia, że ten produkt jeszcze nie istnieje!
 3. Gdy klient zakupi naszą wirtualną koszulkę, Amazon umieszcza wgraną przez nas grafikę na T-shircie, sprawiając, że nasz wirtualny produkt staje się produktem zupełnie realnym, fizycznym(!)
 4. Po wyprodukowaniu naszej koszulki, Amazon wysyła ją klientowi, który ją kupił i zajmuje się całym procesem obsługi klienta.
 5. Zarabiamy prowizję w wysokości kilku Dolarów na jednej sprzedanej sztuce (sami ustalamy cenę koszulki i wysokość naszego zarobku).
 6. Z czasem, możemy mieć tysiące takich koszulek!
 7. Niczym nie ryzykujemy, a możemy jedynie zyskać.

Czy nie brzmi to jak najbezpieczniejszy o jakim słyszałeś, doskonały pomysł na biznes online?

Jak stworzyć grafikę na koszulkę?

Jeżeli myślisz, że potrzebujesz umiejętności graficznych, żeby zacząć swój nowy biznes online, jesteś w błędzie. Istnieją całkowicie darmowe, proste w obsłudze edytory graficzne, które dają Ci do dyspozycji ogromną bibliotekę obrazów i grafik, z których możemy korzystać – na moim kanale YouTube stworzyłem film, w którym pokazuję cały proces tworzenia takiej grafiki od A do ZKLIKNIJ TUTAJ i zobacz jak proste może być projektowanie nadruków na koszulki!

Poza tym, możemy wrzucać nasze grafiki na aż 14 produktów na 7 bogatych rynkach, więc jedna, stworzona przez nas grafika to aż 66 produktów! Wyobrażasz sobie ile zachodu i pieniędzy kosztowałaby produkcja i sprzedaż tylu produktów na trzech kontynentach?

1 grafika na Amazon Merch to aż 66 produktów!

Jakie warunki trzeba spełnić, by sprzedawać koszulki na Amazon Merch on Demand?

Poziom trudności biznesu online na Amazon Merch można uznać za początkujący.
Jedynym wymogiem jest ukończone 18 lat, oraz urządzenie z dostępem do internetu.

Przydatną na pewno okaże się znajomośc języka angielskiego, jednak w dobie rewelacyjnej jakości translatorów internetowych, nie jest to warunek konieczny – choć języków uczyć się zawsze warto.

Pomysł na biznes, czy jakaś ściema?

Jeżeli wszystko, co opisałem powyżej brzmi „zbyt pięknie, by mogło być prawdziwe”, pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości.

Zarabiam na Amazon Merch od 2019 roku i dzięki temu pomysłowi na biznes w internecie mogłem odejść z pracy etatowej i poświęcić się wyłącznie tworzeniu i sprzedaży koszulek.

Jeśli chcesz zobaczyć film, w którym bez ogródek pokazuję swoje zarobki, KLIKNIJ TUTAJ.

Musisz wiedzieć, że znam osobiście ludzi, którzy zarabiają na tej stronie kilkukrotnie większe kwoty, niż ja – więc nie jestem ani żadnym „szczęściarzem”, ani wyjątkiem – w Stanach Zjednoczonych dziesiątki tysięcy ludzi zarabia w ten sposób. Ty również możesz.

Jak sie dostać do Amazon Merch?

Aby dostać się do Amazon Merch on Demand, należy zarejestrować się na ich stronie merch.amazon.com, a następnie wysłać do nich wiadomość – coś w stylu krótkiego listu motywacyjnego, w którym opiszemy dlaczego chcemy sprzedawać nasze koszulki na ich stronie.
Poruszam ten temat bardzo obszernie W TYM WPISIE, oraz w TYM FILMIE

Dlaczego dzielę sie wiedzą i tworzę sobie konkurencję?

Być może zastanawia Cię dlaczego dzielę się takimi informacjami zupełnie za darmo, a nawet udostepniam całkowicie Darmowy Kurs Domowego Biznesu, do którego możesz zapisać się TUTAJ

Darmowy Kurs Domowego Biznesu

Przecież w ten sposób zwiększam sobie konkurencję i sprawiam, że będzie coraz trudniej, jaki mam w tym interes…? Ciężko odmówić tym pytaniom logiki, słyszałem je na tyle często, że zdecydowałem się nagrać film, który odpowiada na wszystkie te pytania. Obejrzyj film „Moja Spowiedź” TUTAJ.

Najlepszy pomysł na biznes z domu? TAK!

Jeżeli zapoznałeś(-aś) się z powyższymi treściami, na pewno już rozumiesz dlaczego Amazon Merch to najwspanialszy pomysł na biznes bez wkładu własnego, jaki znam.

Dołącz do Akademii Print On Demand

Dołącz do naszej Akademii Print On Demand, która nauczy Cię wszystkiego od A do Z, począwszy od założenia konta, rejestracji, tworzenia pierwszej koszulki, szukania nisz, słów kluczowych, po darmowe sposoby promowania Twoich produktów, dostaniesz też ogrom potrzebnych narzędzi, oraz dostęp do zamkniętej grupy facebookowej tylko dla kursantów.

Akademia Print On Demand

Akademia Print On Demand to nie tylko najlepszy w Polsce Kurs Amazon Merch – jest to zbiór czterech kursów w cenie jednego! Nauczysz się:

 • zarabiać na Amazon Merch
 • zarabiać na Redbubble
 • zarabiać na Teepublic
 • tworzyć piękne kompozycje w Canva

Dołącz do Akademii Print On Demand TUTAJ

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych sukcesów na drodze biznesowej!
Leave a Reply

Your email address will not be published.